SİN MEDYA
SIK SORULAN SORULAR NELERDİR ?

Web Tasarım, firma, kişiler yada kurumlar için internet ortamında bulunan adreslerinin tasarlanması ve yayına alınmasını ifade etmektedir. Web site tasarımı yapan kişilereyse, web tasarım uzmanı denilmektedir.

Bursa Web Tasarım Firması SİN MEDYA aracılığıyla web site tasarımı yapılacağında aşağıdaki adımlar izlenilmektedir;

  • Web site türü ihtiyacı belirlenmesi
  • Web site altyapısı seçimi
  • Rakip analizi ve raporlama
  • Taslak site tasarımı ve müşteriye sunum
  • Sitenin son hali hazırlanarak, yayına alınması
  • Teslim
  • Güncelleme, düzenleme ve bakım hizmetleri

Web site tasarımı fiyatlandırılması tamamıyla yapılacak sitenin içeriği, sayfa sayısı, altyapısı ve işlevleri üzerine belirlenmektedir. 

Bursa Web Tasarım Ajansı SİN MEDYA, sunmuş olduğu web tasarım hizmetleriyle, ürün, marka ve hizmetlerinizi internet ortamında, web adreslerinizde etkin şekilde temsil etmektedir. Bursa web tasarım hizmetleri aracılığıyla, satış potansiyelinizi arttırabilir, kullanıcı deneyimi ve müşteri etkileşimi konularında fark yaratabilirsiniz.

Sosyal medya ajansı SİN MEDYA, marka, ürün ve hizmetlerinize dair sosyal medya reklamcılığı, dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi gerekli görsellerin hazırlanması ve organik etkileşim, organik takipçi artışı üzerine hizmetler sunmaktadır.

Sosyal medya yönetimi, firmaların, marka ve şahısların instagram, facebook, twitter ve diğer platformlarda bulunan hesaplarının içerikleri, görselleri ve reklam çalışmaları ile ilgili olarak yönetilmesidir. 

Günümüzde dijital pazarlamanın kalbi sosyal medyadan geçmektedir. Öyle ki, ticari hesaplarınızın ve satış yaptığınız hesapların yönetimini SİN MEDYA gibi alanında başarılı sosyal medya yöneticilerine bırakarak marka bilinirliliğini arttırabilir, takipçilerinize ulaşılabilir, etkileşimi arttıran içerikler paylaşabilirsiniz. Bununla birlikte, Facebook ADS & Instagram ADS ile ürün ve hizmetlerinizi daha geniş kitlelere ulaştırırsınız.

Bursa Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetleri sunan SİN MEDYA, sizlerin marka, ürün ve hizmetlerinize dair sosyal medya içeriklerinizi, müşteri ilişkilerinizi ve organik etkileşimlerinizde belirgin artışlar kazanmanızı sağlamaktadır.

Proje ve Çalışmalarınız İçin Uzman Görüşüne İhtiyacınız mı var ?

Adres
Konak Mah. Ofis Artı Plaza Lefkoşe Cad. No:3 K:1 D:12 Nilüfer / BURSA
Telefon
0537 666 09 33

İLETİŞİM

Bir yazılım uzmanıyla konuşmaya hazır mısınız? Muhabbet edelim!