HOSTİNG NEDİR ?
Hosting, bir web alanının internet üzerinde erişilebilir hale getirilmesi için gerekli olan bir hizmettir. Web hosting, web çıktılarının (HTML dosyaları, resimler, videolar, vb.) bir sunucuda saklanmasını ve bu çıktıların internet…
DOMAİN NEDİR ?
Domainler,bir web çıktısının kolayca bulunabilirliğini sağlar. Genellikle yıllık ücret ödenerek  satın alınır.  Sanal ortamda  birçok domain satış sitesi bulunmaktadır.
E-İhracat Çözümleri
E-ihracatın amacı, firmanın dış piyasalarda rekabet edebilirliğini artırmak ve firmanın ekonomik olarak gelişip büyümesini desteklemektir.
Kurumsal Web Site Geliştirme
Sin Medya ; Kurumsal firmalara özel web siteleri üreten Bursa merkezli Web Tasarım ve Web Yazılım Geliştirme firmasıdır. Müşterilerimize yenilikçi, modern ara yüz, hızlı, güvenli, SEO ve mobil uyumlu, kullanıcı dostu ve yaratıcı kurumsal web…
Mobil Uygulama Geliştirme
Mobil cihazlar için ilgili işletim sisteminde   (Android, IOS, Symbian, RIM vb... ) tasarlanmış ve mobil cihazın donanım özelliklerini kullanabilen yazılımlara mobil uygulama ( mobil aplikasyon ) denilmektedir. 
Sosyal Medya Yönetimi
Danışmanlık hizmetleri kapsamında kurumsal firmaları sosyal medya üzerinde daha aktif hale getirmek, reklam harcamalarını doğru kitlelere yönlendirerek satışlarını arttırmak üzerine çalışmalar yapılmaktadır. 
Pazaryeri Yönetimi
İnternet ortamında alıcıların ve satıcıların bir araya getirdiği, hizmet ve ürün bilgilerinin listelenip alım satımının sağlandığı ve diğer işlemlerin kolaylaştırıldığı e-ticaret platformudur.
Seo Yönetimi
Dijital dünyanın bütün konularında iyi bilgi sahibi, yetenekli ve azimli SEO uzmanları tarafından destek almak oldukça önemlidir. Bu niteliklere sahip SEO uzmanları sayesinde internet siteniz için gerekli olan trafik akışı…
Tamamlanmış Hikayeler!
MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN MÜKEMMEL KATKILARIMIZ VAR.
SAYFAMIZDAN BAZILARINI KONTROL EDİN.
0

Tamamlanan Proje

0

Mutlu Müşteri

0

Fincan Kahve

0

Başarı Hikayesi