Sin Medya
Sosyal Medya Yönetimi

Danışmanlık hizmetleri kapsamında kurumsal firmaları sosyal medya üzerinde daha aktif hale getirmek, reklam harcamalarını doğru kitlelere yönlendirerek satışlarını arttırmak üzerine çalışmalar yapılmaktadır. 

Sıkça Sorulan Sorular
Neden Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya ajansı Sin Medya, marka, ürün ve hizmetlerinize dair sosyal medya reklamcılığı, dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi gerekli görsellerin hazırlanması ve organik etkileşim, organik takipçi artışı üzerine hizmetler sunmaktadır.

Sosyal medya yönetimi, firmaların, marka ve şahısların instagram, facebook, twitter ve diğer platformlarda bulunan hesaplarının içerikleri, görselleri ve reklam çalışmaları ile ilgili olarak yönetilmesidir. 

Günümüzde dijital pazarlamanın kalbi sosyal medyadan geçmektedir. Öyle ki, ticari hesaplarınızın ve satış yaptığınız hesapların yönetimini Sin Medya gibi alanında başarılı sosyal medya yöneticilerine bırakarak marka bilinirliliğini arttırabilir, takipçilerinize ulaşılabilir, etkileşimi arttıran içerikler paylaşabilirsiniz. Bununla birlikte, Facebook ADS & Instagram ADS ile ürün ve hizmetlerinizi daha geniş kitlelere ulaştırırsınız.

Sosyal medya pazarlaması, öncelikle kaliteli içerik üreten bir hesabınız olması, gönderi içeriklerinizin anlaşılır olması ve doğru tag kullanımı ile başlamaktadır. Marka bilinirliği üzerine yaptığınız bu çalışmalar sonrasında Facebook ADS, Instagram reklamları, Tiktok reklamları, YouTube reklamları ile potansiyel müşterilerinize ulaşmakla devam etmektedir. Reklamlarınız, doğru şekilde optimize edilmelidir. Altın hedef kitleniz sürekli olarak güncel ve geçerli olmalıdır. 

Sin Medya | Dijital Medya Ajansı – Özel Yazılım Çözümleri
Sosyal Medya Yönetim Süreçleri

1. Strateji

Sektörünüz özelinde, mevcut durum analizleri ile sosyal medyadaki ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Hedeflerinizi planlıyoruz.

2. Planlama ve Yayınlama

Sosyal Medyanın uçsuz bucaksız mecralarında ulaşmamız gereken kitleyi, demografik bilgilerine göre belirliyoruz.

3. İzleme ve Etkileşim

Potansiyel hedef kitlenizi tam 12'den vuracak anahtar kelimeleri belirliyor ve rekabeti ölçüyoruz.

4. Analiz

Rakiplerinizi gözden kaçırmıyor, stratejileri üzerine farklı stratejiler belirliyoruz. Kullanıcı deneyimlerini analiz ediyoruz.

5. Reklam Yönetimi

Sosyal Medya Pazarlaması sürekli olarak takip ve istatistik gerektirir. Gerekli kodlar ile ölçümleri sağlıyor aldığımız sonuçlar üzerine geliştirmelerde bulunuyoruz.

6. Veri Analizi ve Raporlama

Dijital pazarlama stratejilerinizi ve ilerleyen dönemdeki yol haritanızı istatistiksel olarak ifade eden detaylı raporlar hazırlıyoruz.

Çalışmalarımız
Bir Ajanstan Daha Fazlası
Projelerini Benimseyen Sin Medya

İçinde yer aldığımız bütün proje ve çalışmalarda müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

Proje ve Çalışmalarınız İçin Uzman Görüşüne İhtiyacınız mı var ?

Adres
Konak Mah. Ofis Artı Plaza Lefkoşe Cad. No:3 K:1 D:12 Nilüfer / BURSA
Telefon
0537 666 09 33