Sin Medya
Seo Yönetimi

Dijital dünyanın bütün konularında iyi bilgi sahibi, yetenekli ve azimli SEO uzmanları tarafından destek almak oldukça önemlidir. Bu niteliklere sahip SEO uzmanları sayesinde internet siteniz için gerekli olan trafik akışı ve kaliteli içerikleri sunma imkanlarına ulaşabilir ve rekabette bir adım öne geçme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Sin Medya
Neden içerik stratejisine ihtiyacınız var?

Çoğu şirket, günümüzde içerik pazarlamasının daha fazla ziyaretçiyi çekmenin, ikna etmenin ve dönüştürmenin en etkili yolu olduğunun farkındadır.

Sin Medya | Dijital Medya Ajansı – Özel Yazılım Çözümleri
Seo Yönetimi GELİŞTİRME SÜREÇLERİ

İş Değerlendirmesi ve Saha Analizi

Sürecimizin ilk adımı işinizi, hedef kitlenizi ve hedeflerinizi tanımlamaktır. Detaylı sistem incelemelerinizi gerçekleştiriyoruz. Raporlamaları hazırlıyoruz.

Strateji ve Hedef Geliştirme

Web sitenizdeki bilgileri analiz ettikten sonra mevcut sitenizi SEO için dönüştürmek adına özelleştirilmiş bir plan geliştirmeye başlıyoruz. Planlamaları çıkarıyoruz.

Anahtar Kelime Araştırması

Anahtar kelime araştırması bize kullanıcıların arama yapmak için kullandıkları belirli terimler ve bu terimler için yapılan aramaların hacmi hakkında önemli veriler verir.

Optimizasyon

Sayfa içi SEO ve sayfa dışı optimizasyon stratejilerini yürütüyoruz. Sayfa içi SEO, içerik gibi kontrol edebildiğimiz faktörlerdir.

Ölçüm + Raporlama

SEO denetimi ile neler elde ettiğimizi düzenli olarak (aylık olarak) size rapor ediyoruz. Yapılan çalışmaların raporlarını çıkarıyoruz.

Devam Eden Optimizasyon

Metrikleri takip etmek, içeriğinizi optimize etme görevini de beraberinde getirir. Çalışmaların kalıcı olmasını sağlıyoruz.

Çalışmalarımız
Bir Ajanstan Daha Fazlası
Projelerini Benimseyen Sin Medya
 
İçinde yer aldığımız bütün proje ve çalışmalarda müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

Proje ve Çalışmalarınız İçin Uzman Görüşüne İhtiyacınız mı var ?

Adres
Konak Mah. Ofis Artı Plaza Lefkoşe Cad. No:3 K:1 D:12 Nilüfer / BURSA
Telefon
0537 666 09 33