Sin Medya
E-Ticaret Çözümleri

  E-ticaret sitesi yalnızca bir web sitesi değildir. Yatırımınızdan güçlü bir geri dönüş sağlamak için kritik birden çok öğenin iyi bir şekilde yürütülmesi gerekir. Sorunsuz bir alışveriş deneyimi ile web siteniz daha güvenli hale getirmelidir. Sayfalar tutarlı bir görünüme sahip olmalı, ilgi çekici içerik ve kullanıcıların ihtiyaç/beklentilerini karşılayan arama işlevine erişimi basit olmalıdır. Bu aşamada Sin Medya ekibi olarak, doğru entegrasyonlar ve tasarım yaklaşımımız ile işletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz e-ticaret çözümlerini marka bazında özelleştirerek sunuyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular?
Neden E-Ticaret Çözümleri?

  Bursa E-Ticaret Ajansı Sin Medya, marka, ürün ve hizmetlerinize dair internet pazarlaması, e-ticaret siteleri tasarımı ve sosyal medya üzerine hizmetler sunmaktadır. Bunlara ek olarak, pazaryeri danışmanlığı, sosyal medya danışmanlığı gibi hizmetlerle sizleri e-ticaret sürecine hazırlar ve rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlarız. Dijital pazarlama hizmetleri birbirleriyle ayrı olarak düşünülmemelidir. Eş zamanlı olarak yürütülen SEO, Marka Kimliği ve Dijital Pazarlama çalışmaları sizleri e-ticarette başarıya taşımanın altın anahtarıdır.

E-Ticaret Danışmanlığı, marka, ürün ve hizmetlerinizin dijital pazarlama doğruları eşliğinde internet ortamında satışa açılması sürecinin tüm adımlarında yol gösterilmesi ve uygulamalar yapılmasını barındıran bir danışmanlık sürecidir. Bursa E-Ticaret Ajansı TeknikEffect, ihtiyacınıza özel E-Ticaret çözümleriyle sizleri bir e-ticaret sitesi sahibi yapabilir, hali hazırdaki düzeninizi geliştirmek adına E-Ticaret SEO Danışmanlığı verebilir, dijital pazarlama sürecinizi yönetebilir, pazaryerleri üzerinde bulunan tecrübesiyle sizi bütün satış platformlarında temsil edebilir.

E-Ticaret Danışmanı, dijital dönüşüm ve internet satışlarınız üzerine lojistik ihtiyaçlarınızdan satış platformlarının yönetimine varıncaya kadar birçok süreçte sizlere danışmanlık hizmeti sunun, profesyonel e-ticaret uzmanlarıdır. Bursa Dijital Pazarlama Ajansı TeknikEffect, birlikte çalıştığı e-ticaret uzmanlarıyla, e-ticaret pazarlama stratejilerini belirler, geliştirir, dönüşüm optimizasyonlarıyla reklam verimliliğinizi arttırır ve kullanıcı deneyiminizi arttırarak potansiyel müşteri havuzunuzu geliştirir.

Bursa’da Dijital Pazarlama Ajansı olarak hizmet vermeye başlamış olan TeknikEffect, profesyonel e-ticaret çözümleriyle sizlerin internet ortamında ki rehberiniz, tasarımcınız ve çözüm odaklı danışmanınız olarak hizmet vermektedir. Hizmetlerimizin detayları ve sizin problemleriniz özelinde sunduğumuz e-ticaret ve diğer pazarlama çözümleriyle satışlarınızı arttırmak ekip olarak bizim 1. önceliğimizdir.

Sin Medya | Dijital Medya Ajansı – Özel Yazılım Çözümleri
Müşterilerimize Vermiş Olduğumuz
Hizmetler

E-Ticaret Sitesi

Ürünlerinizi yada hizmetlerinizi, internet ortamında satabileceğiniz siteler tasarlıyoruz.

E-Ticaret Danışmanlığı

Hizmet ve ürün bilgileriniz doğrultusunda satış stratejileri, pazarlama stratejileri ve müşteri deneyiminizi geliştiriyoruz.

Ürün Sektör Analizi

Rakip analizi, pazaryeri araştırmaları ve dijital pazarlama ile satışlarınızı arttırmanıza yardımcı oluyoruz.

Dijital Pazarlama

Sosyal Medya, İçerik Pazarlama, SEO ve Google Ads Reklamları ile gelirlerinizi arttırmanıza yardımcı oluyoruz.

360⁰ Pazarlama

Her platforma uygun, kurgulu ve seslendirmeli reklam filmlerinizi hazırlayalım. Firmanızı en doğru şekilde tanıtabiliriz.

SEO

Sektörünüze özel dijital pazarlama çözümleri ile sizleri sektörün yıldızı haline getirelim. Web sitenizi bilinir hale getirebiliriz.

Grafik Tasarım

Markanızı yansıtan reklam ve pazarlama görselleri ile sizleri ilgi çekici hale getirelim. Tasarımlarınızı ön plana çıkaralım.

Video Prodüksiyon

E-Ticaret siteniz ve pazar yerleri üzerindeki ürünlerinizi potansiyel müşterileriniz ile buluşturalım.

Ürün Çekimi

Hem çözünürlük hem de metinler ile doğru eşlemiş kaliteli fotoğraflar, hedef kitlenizin dikkatine daha kolay çekecektir.

Çalışmalarımız
Bir Ajanstan Daha Fazlası
Projelerini Benimseyen Sin Medya
İçinde yer aldığımız bütün proje ve çalışmalarda müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

Proje ve Çalışmalarınız İçin Uzman Görüşüne İhtiyacınız mı var ?

Adres
Konak Mah. Ofis Artı Plaza Lefkoşe Cad. No:3 K:1 D:12 Nilüfer / BURSA
Telefon
0537 666 09 33